Susipažinkite su pirma pasaulyje elektroninio automobilio rakto apsaugos sistema

Keyless Protector jau Lietuvoje! Susipažinkite su pirma pasaulyje elektroninio automobilio rakto apsaugos sistema.

Pristatome Jums unikalią saugos priemonę, kuri buvo sukurta siekiant apsaugoti Jūsų automobilį nuo vagystės pasitelkus „retransliavimo“ ataką, tuo pačiu išsaugant visas beraktės sistemos funkcijas.

keyless gaminio foto-1

Kas yra „retransliavimo ataka“?

Retransliavimo tipo atakos (Relay Attack) yra pavojingos visiems automobiliams turintiems „smart“ tipo raktus leidžiančius patekti į automobilį ir jį užvesti tiesiog turint raktą su savimi. Šio tipo automobilio vagystėje visada dalyvauja minimum du asmenys. Abu asmenys siekiantys pavogti automobilį su savimi turi lagaminėlius ar kuprines kuriuose būna paslėpta radio dažnių skanavimo ir retransliavimo įranga.

Nesvarbu kur Jūs laikote savo raktą, namie ar švarko kišenėje būdami toliau nuo automobilio. Vienas iš vagystėje dalyvaujančių asmenų savo lagamine ar kuprinėje turi prietaisą kuris pagauna rakto skleidžiamą atrakinimo signalą.

Šis signalas nuotoliniu būdu perduodamas į kito vagystėje dalyvaujančio asmens turimą įrangą kuri priėmusi perduodamą signalą jį sustiprina ir retransliuoja jį į automobilio imtuvą. Automobilio apsaugos sistema į retransliuotą signalą sureaguoja taip lyg prie jo būtų priartėjęs savininkas su raktu, automobilis tampa pažeidžiamas, automobilio vagis gali nekliudomas į jį patekti ir užvesti variklį bei išvažiuoti.

Keyless Protector sistema yra montuojama/įdedama į automobilio pultelį, apgaubiant jo bateriją. Tokiu būdu anuliuojamos pultelio skleidžiamos bangos ir pagal jo veikimo būseną prilyginama, tarsi, baterija būtų išimta iš pultelio.

Naudojimasis Keyless Protector yra labai paprastas, tiesiog išlipus iš automobilio, jį užrakinus, pultelio baterija bus blokuojama automatiškai nuėjus apie 15 žingsnių arba už dviejų minučių ir tokiu būdu nutraukiamas ryšys su automobiliu. Jums nuėjus, pultelis neskleidžia jokio signalo ir ilgapirščiai negali nuskaityti bei „prailginti“ pultelio veikimo atstumo ir nuvaryti automobilio.

Grįžus prie automobilio ir atlikus tam tikrą kombinaciją, t.y. lengvai ranka du kartus “trinktelėjus” į patį pultelį, rankinę, kelnių ar striukės kišenę, kur randasi pultelis, aktyvuojamas ryšys tarp automobilio ir pultelio.

Keyless Protector yra puikus sprendimas, kuris padeda apsaugoti Jūsų automobilį greitai ir paprastai

Plačiau galite žiūrėti čia: