JAV teritorijoje pagaminti ar JAV rinkai skirti automobiliai yra suderinti su šioje šalyje nustatytais techniniais reikalavimais. Įsigydami šios rinkos automobilį ir turėdami tikslą eksplotuoti jį Lietuvoje, turite žinoti, kad neišvengiamai reikės atlikti kai kuriuos diegimo, perdarymo ir programavimo darbus, aišku, jei jie nebuvo atlikti iki tol. Dalies šių darbų įvykdymas nėra privalomas ir priklauso tik nuo Jūsų paties poreikio, tačiau kita dalis yra tiesiog neišvengiami, be ko Jūs tikrai negalėsite užsiregistruoti transporto priemonės Lietuvoje. Žemiau pateikiamas maksimalus amerikietiškų automobilių perdarymo darbų sąrašas, kuriuos atlikti gali „CarPro LT“ specialistai:
Priešrūkiniai žibintai. Dažniausiai automobiliuose nebūna galinio priešrūkinio žibinto, kurį sumontuojame papildomai arba adaptuojame esamame žibinto bloke
Gabaritiniai žibintai. Sumontuojami papildomi gabaritiniai žibintai.
Posūkiai. Papildomai montuojami posūkio signalo žibintai ant priekinių automobilio sparnų arba galinio vaizdo veidrodėlių korpusų, o raudoni žibintai perdaromi ar keičiami geltonais.
Stabdžių žibintai. Perdaromi ir perprogramuoji taip , kad atitiktų europinio standarto reikalavimus.
Priekiniai žibintai. Pakeičiami žibintai į europinio standarto ir suprogramuojami tinkamam darbui
Galinių žibintų perdarymas. Dažniausiai pasitaikanti modifikacija tai galinių raudonų posūkio žibintų perdarymas į geltonus. Keičiama LED spalva, atliekami reikalingi kodavimai.

Galinių žibintų perdarymas. Dažniausiai pasitaikanti modifikacija tai galinių raudonų posūkio žibintų perdarymas į geltonus. Keičiama LED spalva, atliekami reikalingi kodavimai.
Mylios pakeitimas į kilometrus. Informaciniuose elektroniniuose displėjuose keičiami mylios į kilometrus
Temperatūros rodmenų pakeitimas. Pakeičiami laipsniai farenheitais į celsijaus.
Kuro kiekio pakeitimai. Atliekame perprogramavimo darbus , keičiant rodmenis galonais į litrus.
Radijo dažniai. Pakeičiami ir išplėčiami radijo dažniai į europinius.
Navigacijos žemėlapiai. Įprastai esačius Amerikos kontinento žemėlapius papildome arba keičiame į Europos.
Prietaisų skydelio perdarymas. Amerikietiškų automobilių skydeliai su mylių , galonų ir farenheitų gradavimais perdaromi į europinio standarto.
Priekinių žibintų apiplovimas. Skirtingai nuo europinio standarto, JAV rinkos automobiliuose, kuriuose yra „xenon“ tipo žibintai, kaip taisyklė , nenumatyta žibintų apiplovimo sistema. Atliekame mechaninius bei elektrinius sistemos montavimo darbus.
Visus šiuos darbus ir dar daugiau mūsų specialistai atlieka nuolat dėl to puikiai žino ką ir kaip reikia padaryti, kad Jūsų automobilis atkeliavęs iš JAV galėtų būti eksplotuojamas Europoje. Susisiekite su mumis ir mes Jums tikrai padėsime.

Susisiekite su mumis