Kompiuterinė Autodiagnostika

Prietaisų skydelyje nelauktai įsijungusi kontrolinė lemputė, akivaizdūs pasikeitimai automobilio variklio ar pavarų dėžės darbe ar eilė kitų keistųsimptomų, informuoja automobilio sąvininką apie automobilio techninio stovio problemas. Šios informacijos ignoravimas ir tolesnis automobilio eksplotavimasgali būti nesaugus Jums bei aplinkiniams ir katastrofiškai žalingas pačiam automobiliui. Tokiais atvejais rekomenduojama nedelsiant kreiptis į automobilio serviso specialistus.
Šiuolaikiniai automobiliai yra gausiai “prifarširuoti” elektronine įranga, tad darbas su jais neįmanomas be kompiuterinės autodiagnostikos ir kvalifikuoto specialisto gebančio naudotis šia įranga.

Klaidinga nuomonė. Daugelis automobilių savininkų šventai tiki, kad apsireiškus bent vienam iš aukščiau minėtų automobilio gedimo simptomų, tereikia kreiptis į meistrą, turintį kompiuterinį autodiagnostikos prietaisą ir visos problemos bus išaiškintos ir pašalintos vienkartiniu prietaiso pasijungimu. Turėtume nuliūdinti šiuos optimistus – kompiuterinė autodiagnostika tik padeda nustatyti problemines vietas automobilyje, įvardina galimas priežastis arba, kitaip sakant, nurodo gedimo kryptį , tačiau paties gedimo nesutvarko. Kompiuterinė autodiagnostika dažnai trunka nuo kelių iki keliasdešimt ar kelių šimtų kartų trumpiau, tad ir dažniausiai kainuoja ženkliai pigiau nei paties gedimo pašalinimas. Kita vertus, be šios įrangos pagalbos dažnas gedimo suradimas ir eliminavimas būtų neįmanomas ar truktų kur kas ilgiau.
Autodiagnostikos paslaugos skirtos išsiaiškint, kas automobiliui esą blogai, bei problemų panaikinimas yra reikalinga bei teisinga paslauga, galinti ilgesniam laiko intervalui panaikinti automobilio turimas bėdas, tuo pačiu ir sumažinant pastoviuosius kaštus, kuriuos išleisdavote automobilio priežiūrai.

Susisiekite su mumis