Kuro sistema

Benzininių ir dyzelinių variklių kuro sistemos remontas

INJECTOR-ATOMISATION-PICTURE

Kuro sistema yra viena svarbiausių sudedamųjų dalių tinkamam jūsų automobilio veikimui. Jei jūsų automobilio variklis neužsiveda, važiuodamas trūkčioja, dreba ar kitaip netinkamai dirba, tai gali būti kuro sistemos problema. Jei pastebite, kad sunkiai kuriasi karštas variklis, ženkliai padidėjo kuro sąnaudos, atsirado didesnis dūmingumas, tai požymiai, kad Jūsų kuro sistemai galimai reikia patikros ir remonto. Kuro sistemai pakenkti ir sugadinti gali netinkamas ar prastos kokybės kuras bei netinkama kuro sistemos priežiūra. Vienas iš dažniausiai pasitaikainčių dyzelinių automobilių kuro sistemos gedimas yra sudilę arba užsikimšę dyzelino purkštukai. Dėl šio gedimo automobilį užvesti darosi vis sunkiai, sunaudojama daugiau degalų. Rečiau pasitaikantys kuro sistemos gedimai yra susiję su aukšto slėgio siurbliais, užterštu baku, filtrais ar tepalais.

Tai ypač dažnai nutinka kai vairuotojai laiku neatlieka automoblio techninio aptarnavimo. Kuro sistemoje taip pat problemos kyla ir su elektromagnetiniais vožtuvais, kurių pagalba yra valdomas paduodamas kuro kiekis ir kampas, kuriuo ankstinamas kuro mišinio įpurškimas. Šiuos elektromagnetinius vožtuvus valdo kuro siurblio elektroninis valdymo blokas, jo gedimo atveju kurio siurblys nedirba, ko pasekoje automobilis nesiveda, gali gesti, gali netraukti, pulsuoti apsukos ar išvis nereaguoti į akseleratorių.
Paprastai kuro sistemos gedimai, dėl jų sudėtingumo, yra sunkiai diagnozuojami, tačiau CARPRO LT specialistai efektyviai diagnozuoja ir remontuoja tiek benzininių, tiek dyzelinių variklių problemas. Susisiekite su mumis, pateikite savo automobilio problemą ir mes pasakysime ką galima padaryti.CARPRO LT  specialistai efektyviai diagnozuoja ir remontuoja tiek benzininių, tiek dyzelinių variklių problemas. Susisiekite su mumis, pateikite savo automobilio problemą ir  mes pasakysime ką galima padaryti.

Susisiekite su mumis