Imobilizatoriaus sistemos

Imobilizatoriaus sistemų remontas

start stop

Visų naujų automobilių raktai yra gamintojų aprūpinti ne tik mechaniniu, bet ir elektroniniu kodu. Įprastai raktų galvutėse integruotas lustas – imobilizatorius (dažnai sutinkamas pavadinimu imobilaizeris), siunčia automobilio užvedimo spynelei specialų aukšto dažnio signalą, o su juo susijusi sistema automobilyje atpažįsta rakto siunčiamus signalus ir leidžia užvesti transporto priemonę tik tuo atveju, jei signalai būna teisingi. Todėl net ir turint ar pasigaminus mechaniškai tinkantį užvedimo spynelę raktą, bet jo elektroninis kodas prarastas ar nėra specialiai pritaikytas, užvesti automobilį nepavyks.
Pagrindinis imobilizatoriaus elementas yra automobilio variklio blokavimo sistema, neleidžianti automobilio pagrobėjams naudotis Jūsų transporto priemone. Automobilyje esantis imobilizatorius yra tiesiogiai susijęs su savininko turimu elektroniniu raktu, todėl įrenginiams nutolus vienam nuo kito, apsaugos sistema užblokuoja variklį ir neleidžia automobiliui judėti.

Imobilizatoriaus montavimas. Iki šiol dar daugelis senų, eksploatuojamų automobilių, neturi imobilizatorių, tad papildomo imobilizatoriaus montavimas yra vienas iš populiaresnių, efektyvių ir racionalių variantų net ir nuo atviros vagystės. Priklausomai nuo tipo (kontaktinis ir bekontaktinis) imobilizatoriai dar skiriasi savo atliekamomis funkcijomis. Renkantis rekomenduotume nepasikliauti vien įrenginio išvaizda ar gera kaina – čia svarbiausiai pasirinkimo kriterijai turėtų būti produkto patikimumas ir ilgaamžiškumas , teikiama garantija.
Imobilizatoriaus remontas. UAB „CarPro LT“ remontuoja , atstato imobilizatorius, atlieka jų diagnostiką. Taip pat atliekame gamyklinių raktų remontą ir programavimą.

Susisiekite su mumis