Transporto kontrolės sistemos montavimas

Sekimo įrangos montavimas visuose automobiliuose

Transporto kontrolės sistemos (dažnai vadinamos dar ir automobilių sekimo sistemos) – tai šiuolaikinės modernios elektroninės sistemos, padedančios efektyviai valdyti transporto parką, kontroliuoti bei optimizuoti važiavimo maršrutus, vykdyti kuro monitoringą , informuoti apie greičio pažeidimus ir taip mažinti transporto priemonių eksplotacinius kaštus. Dėl gausybės realiuoju laiku gaunamos informacijos, įrangos naudojimo galimybės yra labai plačios – nuo pavienių, lengvųjų automobilių, nuomos ir taksi automobilių parkų iki krovininių , statybinės , žemės ūkio technikos ar net skraidymo aparatų. Neabejotinai, šiuolaikinėse informacijos priemonėse gausu įvairiausių transporto kontrolės sistemų pasiūlymų. Visos jos , būdamos panašios savo veikimu principu , dažnai skiriasi savo funkcijomis, ergonomišku naudojimu, patikimumu, kaina ir kt.parametrais. Tik būdami nepriklausomi šių sistemų montuotojai bei pardavėjai, mes galime Klientui pasiūlyti sistemą, geriausiai atitinkančią jo lūkesčius.

Žemiau pateikiamas bendrinis šių sistemų apibūdinimas.
Sistemos veikimas: transporto priemonėje sumontuojamas įrenginys, kuris pagal palydovus nustato tikslią transporto priemonės buvimo vietą, kokiu greičiu jis juda, o gautus įvairius daviklių parametrus perduoda į duomenų serverį. Vartotojas (jų gali būti ne vienas) interneto naršyklės arba išmaniojo telefono pagalba prisijungia prie sistemos ir transporto priemonę žemėlapyje stebi realiu laiku.
Stebėjimas realiu laiku: Prisijungus prie sistemos realiu laiku žemėlapyje galima matyti, kur tiksliai šiuo metu yra Jūsų transporto priemonė (-ės), kokiu greičiu juda, ar toje kelio atkarpoje nėra viršyjamas leistinas greitis , tikslų adresą ir kitus naudingus parametrus, tokius kaip akumuliatoriaus įtampa, kuro sąnaudos, degimas, durų davikliai ir t.t
Istorija: sistema leidžia bet kuriuo Jums patogiu laiku peržiūrėti važiavimų istoriją. Žemėlapyje pagal pasirinktą laikotarpį matysite visą važiavimo maršrutą, kur ir kiek laiko stovėta, kokiu greičiu buvo važiuota, kiek sunaudota kuro bei kitus naudingus parametrus.
Ataskaitų pateikimas: sistema automatiškai generuoja įvairias, Jums naudingas, ataskaitas. Ataskaitų tipai: buhalterinės ataskaitos, kelionių , sustojimų ir darbo valandų ataskaitos, viršyto greičio ataskaita, zonų atvykimo/išvykimo ataskaita, įvykių ataskaita , eksplotacijos ataskaita su priminimais dėl tepalų keitimo, besibaigiančio draudimo sutarties poliso ir kitų automobilio aptarnavimo servisų ir kt.

Programuojami pranešimai: transporto kontrolės sistemos vartotojas gali pats susikurti įvykius, apie kuriuos jis nori būti informuotas trumpąja SMS žinute arba el. paštu. Pranešimų dėl įvykių tipai: automobilio signalizacijos suveikimas, akumuliatoriaus atjungimas, greičio viršijimas, atvykimas/išvykimas į/iš nurodytą zoną, GPS/GSM signalo slopinimas, durų atidarymas ir t.t
Geografinės zonos: dalis įrenginių turi sistemos vartotojui suteiktą galimybę nustatyti žemėlapyje geografines zonas, į kurias įvažiavus/išvažiavus nurodytoms transporto priemonėms, jis bus informuojamas trumpąja SMS žinute arba el.paštu ar tiesiog blokuojamas (gesinamas) variklis. Zonų kiekis neribotas.
Maršruto planavimas: įrenginiai turi maršruto planavimo įrankius, skirtas suplanuoti optimalų važiavimo maršrutą. Suplanuotas detalus maršrutas bei atstumas matomas žemėlapyje, kurį galima redaguoti bei atsispausdinti.
Nustatymai: sistemos nustatymus gali konfiguruoti ir keisti pagal savo poreikius pats vartotojas. Vartotojas taipogi gali sukurti prisijungimus kitiems asmenims su ribotomis teisėmis bei bet kada juos panaikinti. Tai ypač patogus būdas įmonėms, kuomet krovinys važiuoja pas užsakovą,o jam suteikiamos laikinos teisės stebėti savo krovinį realiu laiku.
Mobili sistemos versija: mobili sistemos versija skirta stebėti transportą išmaniojo telefono pagalba, nesvarbu, kur Jūs tuo metu esate. Prisijungę prie mobilios sistemos versijos, Jūs realiu laiku žemėlapyje galite matyti, kur tiksliai šiuo metu yra Jūsų transporto priemonė (-ės), kokiu greičiu juda, bei peržiūrėti važiavimo istoriją.
Įdiegta sistema leidžia aptikti vairuotojų nusižengimus:
• Kuro vagystės atvejus;
• Nesankcionuotus krovinio skyriaus atidarymus;
• Greičio viršijimus;
• Nenumatytas prastovas;
• Nukrypimus nuo numatyto maršruto.
Praktika rodo, kad, įdiegus transporto kontrolės sistemą, įmonių kuro sąnaudos sumažėja iki 30%.

Susisiekite su mumis