nemalonių kvapų šalinimas

Labai dažnai vairuotojai jaučia nemalonų kvapą sklindantį iš automobilio ventiliacijos sistemos. Šiuos nemalonius kvapus ventiliacinėse sistemose dažniausiai sukelia įvairūs mikroorganizmai ir bakterijos esantys sistemos viduje. Tai ne tik blogo kvapo šaltinis, bet ir kvėpavimo takų ligų sukelėjai, dėl to yra rekomenduojama periodiškai atlikti automobilio nemalonių kvapų šalinimą.
Jei Jūsų automobilyje juntamas nemalonus ventiliacijos angų, cigarečių, drėgmės, gyvūnų, degėsių ar kiti kvapai ir jei Jūs norite jų atsikratyti, CarPro LT specialistai gali Jums padėti. Apsilankius pas mus servise Jūsų automobilyje unikaliu įrankiu bus atliekama speciali porcedūra, kurios metu:

  • Panaikinamas pelėsis;
  • Dezinfekuojamas oro kondicionierius;
  • Pašalinami kvapai likę nuo ankstesnio automobilio savininko;
  • Pašalinimi virusai, bakterijos ir alergenai;
  • Pašalinami degusių ar skendusių automobilių nemalonūs kvapai;
  • Pašalinami tokie kvapai, kaip dūmai, gyvūnų kvapai, išsiliejęs pienas, išsiliejęs kuras, dažai, klijai, tirpikliai ir kt.

Ši speciali ekologiška ir aplinkai nekenkianti procedūra suteiks Jūsų automobilyje gaivų ir švarų orą. Po šios procedūros bakterijos ne tik yra sunaikinamos, beti ir yra sumažinamas jų augimas kilimėliuose, sėdynėse ir automobilio ortakiuose. Tai itin aktualu alergiškiems žmonėms, kuriems bet koks pašalinis kvapas ar ore tvyrantys alergenai sukelia nemalonius pojūčius. Svarbu paminėti, kad jei automobilyje kvapai yra labai aštrūs ir įsisenėję procedūrą reikėtų atlikti keletą kartų.
Norint pasiekti maksimalų rezultatų taip pat rekomenduojama pakeisti ir automobilio salono filtrą.

Susisiekite su mumis