Oro pagalvės ir pėsčiųjų saugumas

Ar yra Jūsų automobilyje saugos pagalvės ar jos suveiks avarinėje situacijoje, ar išgelbės gyvybes pesčiųjų apsaugos sistemos?

pedestrian-airbag

Oro pagalvė – tai prisipučiančios pagalvės, montuojamos automobilyje, kurios susidūrimo su kita kliūtimi atveju gali žaibiškai prisipūsti, taip apsaugodamos automobilio vairuotoją ir keleivius. Sistema susideda iš 4 dalių:

  • Oro pagalvės gaminamos iš nailoninės medžiagos ir montuojamos automobilių vaire, panelėje, sėdynėse, statramsčiuose ar stoge.
  • Smūgio davikliai. Jie fiksuoja kuomet reikia išskleisti pagalves.
  • Staigaus pripūtimo sistema. Jos užduotis – gavus atitinkamą signalą pripūsti oro pagalvę. Toks staigus pripūtimas vyksta specialaus pirotechninio pagalba vos per 1/20 sekundės.
  • Oro pagalvės valdymo blokas (ang.ACU-Airbag control unit).Tai įrenginys, kuris analizuoja gaunamus signalus iš daviklių, nusprendžia apie smūgį ir siunčia signalą kokia galia išsiskleist kurią pagalvę.

 Atliekame oro pagalvių sistemos diagnostiką, nustatome ir sistema visiškai funkcionali ir nepaves susidūrimo su kliūtimi atveju, ar automobilio eksploatavimo istorijoje nebuvo susidūrimų ir nebuvo suveikusios pagalvės. Identifikuojame neprofesionalius ir nesąžiningus suveikusių sistemų slėpimo atvejus. Taip pat remontuojame valdymo blokus, keičiame suveikusius ir programuojame naujus valdymo blokus. Atliekame airbag sėdynių kalibravimą. Susisiekite su mumis pateikdami savo automobilio informaciją ir mes pasakysime ką galime padaryti.

Susisiekite su mumis